Kurs dla specjalisty

Wczoraj, przeglądając różne strony internetowe na chybił trafił trafiłem na stronę firmy organizującej różne szkolenia zawodowe i dokształcające. Z ciekawości zacząłem wertować oferty w kursów, a gdy natrafiłem na ogłoszenie dotyczące pracy specjalisty ds. kadrowych postanowiłem poświęcić mu trochę uwagi. Jakiś czas temu wpadło mi do głowy bym spróbował swoich sił w kadrach, jednak pomysł nie został zrealizowany. Może znalezienie oferty to jakiś znak od losu, że jednak powinienem spróbować? Nie powiem, stanowisko jakiegoś specjalisty kadrowego bardzo by mi odpowiadało, specjalista ds. kadrowych Olsztyn.

Jak podaje strona, celem kursu jest przygotowanie, usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy z obszaru kadr, a szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów poprzedzonych wykładem, podczas którego prowadzący przedstawia przykłady i interpretacje, a następnie zaprasza uczestników do samodzielnego rozwiązywania zadań.

Formą zaliczenia szkolenia jest obecność na 80% godzin lekcyjnych (co najmniej), zaliczenie prac kontrolnych i egzaminu pisemnego. Osoba, która na egzaminie uzyska co najmniej 30% punktów możliwych do osiągnięcia otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Chyba zapiszę się na ten kurs. Nie tracę przecież zbyt wiele, a mogę o wiele więcej zyskać.

Dodaj komentarz