Nowy image

Lubię dni takie jak dziś, w których od rana słyszę same komplementy pod swoim adresem. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie tego się spodziewałam. Wiedziałam, że gdy dzisiaj przyjdę do pracy z nową, bardzo twarzową fryzurą i w nowej garsonce, na pewno usłyszę wiele miłych słów na temat mojego wyglądu i prezencji. Jak każda kobieta lubię, gdy ktoś połechta moje ego kilkoma dobrze dobranymi komplementami. Nawet jeśli danej osoby nie stać na żaden oryginalny komentarz, wystarczy zwykłe „Pięknie dziś pani wygląda, pani Aniu”.

Kobiety mają to do siebie, że od czasu do czasu lubią zmienić coś w swoim wyglądzie i porazić innych swoim nowym image. Jako specjalista ds. kadrowych Dąbrowa Górnicza do pracy przychodzę zazwyczaj ubrana w jakąś elegancką bluzkę i spódnicę, bo tego wymaga nasz pracodawca. Pracodawca życzy sobie, bym rozmawiając z innymi pracownikami i potencjalnymi kandydatami stanowiła ładną wizytówkę swojej firmy. Dzisiejsze komplementy utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem najwspanialszą wizytówką w całej Dąbrowie Górniczej.

Mój dzisiejszy wygląd jest skutkiem zabiegów, jakim poddałam się wczoraj. Tuż po pracy wybrałam się do fryzjera, by krótko podciął moje włosy, jednak ten namówił mnie na dość drastyczną zmianę, której teraz wcale nie żałuję. Mając nową fryzurę postanowiłam jeszcze wyposażyć się w kilka nowych ubrań, co też zrobiłam. Nie często zdarza mi się chodzić na zakupy, ale gdy już tak się stanie to szaleję i nie szczędzę pieniędzy na przyjemności.

Dodaj komentarz