Rozrywka po pracy

Spotkanie inne niż wszystkie

Ostatnie spotkanie ze znajomymi było zupełnie niepodobne do tych, jakie miały miejsce ostatnimi czasami. Nie wiem co się stało, ale nagle wszyscy zaczęli się zachowywać zupełnie inaczej, skończyły się całonocne libacje i wędrówki po klubach. Odnoszę wrażenie, że w ciągu zaledwie dwóch miesięcy wszyscy zdążyli wydorośleć i spoważnieć, co kiedyś wydawało mi się zupełnie nierealne.

Cały wieczór spędziliśmy na spokojnym popijaniu drinków i rozmowach o poważnych, osobistych i zawodowych sprawach. Pod koniec spotkania niektórzy mieli już niezły chochoł  w głowach, jednak niczyje zachowanie nie wymagało interwencji.

Nie wiem czy zdołam się przyzwyczaić do takiego przebiegu spotkań z moimi do niedawna rozochoconymi przyjaciółmi, ale na razie jestem zadowolona, że na ostatnim spotkaniu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i wysłuchałam zaskakujących plotek. Moja najbliższa koleżanka ze szkoły powiedziała mi, że właśnie otrzymała pracę na stanowisku specjalistki ds. kadr, specjalista ds. kadrowych Ostrów Wielkopolski. To pierwsza praca Janki, więc jestem z niej ogromnie dumna, że udało jej się w końcu zdobyć jakąś posadę i odłączyć się od dużej grupy bezrobotnych w naszym mieście.

Oprócz informacji o nowych posadach swoich znajomych, usłyszałam również wiele ciekawych wieści o tym co komu się przydarzyło, kto się w kim zakochał, a kto z kim zerwał. To było bardzo pouczające spotkanie.

Dodaj komentarz