Zadowolenie z pracy

Dobre wrażenie

Praca w zawodzie specjalisty ds. kadrowości póki co przyniosła mi same pozytywne emocje i wydarzenia, z których przeogromnie się cieszę. Muszę przyznać, że jestem typem człowieka, który bardzo szybko się poddaje i rezygnuje z założonych sobie celów, dlatego pasmo sukcesów związane z nowym stanowiskiem pracy to dla mnie nie lada powód do dumy i przyczyna, dla której nadal pracuję w kadrowości. Poprzednio byłem pracownikiem firmy rekrutacyjnej, jednak tam nie szło mi na tyle dobrze, bym rozważał długotrwałą zabawę w poszukiwanie odpowiednich kandydatów dla moich klientów, specjalista ds. kadrowych Jelenia Góra.

Z tego co się orientuję nie tylko ja jestem zadowolony z mojej pracy w tej firmie, bo również mój pracodawca uważa mnie za cenny nabytek. Cóż, pracuję bardzo rzetelnie przez osiem godzin dziennie, nie plotkuję i nie pozwalam sobie na zbytnie zażyłości z innymi pracownikami. W oczach mojego pracodawcy jestem pracownikiem idealnym i wcale nie dziwię się, że tak jest. Sam chciałbym być właścicielem firmy, w której pracowałyby osoby tak zaangażowane i kompetentne jak ja.

Nie chcę wyprzedzać faktów i opowiadać o rzeczach niepewnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym powiedział Wam, drodzy Internauci, że wszelkie oznaki na ziemi i na niebie wskazują, że w branży kadrowej spędzę jeszcze kilka długich lat. Może nawet uda mi się awansować na wyższe stanowisko pracy? Zobaczymy jak to się wszystko potoczy.

Dodaj komentarz