HR Partner Emerging Markets / Payroll and Administration

(Umowa na zastępstwo)

Wsparcie dla zespołu Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja. Odpowiedzialność za administracje HR (zatrudnienia oraz wynagrodzenia), rekrutację, współpracę ze sklepami własnymi, relacje z Pracownikami.

Kluczowe Obowiązki:

  • Wsparcie HR, pierwszy kontakt dla wszystkich Pracowników w Regionie.
  • Współpraca ze sklepami własnymi.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami płacowymi. Przygotowywanie i koordynowanie dokumentów do poprawnego naliczania płac w Regionie.
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, zwolnieniem, zmianami w umowie (badania lekarskie, umowy, aneksy, BHP, Regulaminy, świadectwa pracy etc.)
  • Współpraca z Medicover, BenefitSytem, Multisport, PZU, Nationale Nederlanden, ZUS, PFRON.
  • Koordynacja ZFŚS, koordynacja procesów rekrutacyjnych w Regionie.
  • Zapewnienie płynnej komunikacji z Centralą Kontoor oraz krajami w Regionie.
  • Koordynacja, wspieranie i implementacja globalnych inicjatyw HR (Employee Engagement Survey, projekty CSR, Performance Management, Zarządzanie Wynagrodzeniami i benefitami Pracowniczymi, badanie potencjału, programy rozwojowe Pracowników, programy szkoleń etc.).

Umiejętności i kompetencje:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Znajomość polskich przepisów i prawa pray.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz budowania relacji, pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność wyciągania trafnych wniosków, umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie.
  • Umiejętność wybierania talentów do firmy, doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji.

Doświadczenie / wykształcenie:

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale HR co najmniej 2 lat.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie z branży fashion.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (prywatna opieka medyczna, MultiBenefit, Multisport, pracownicza karta rabatowa). Miła, przyjazna i inspirująca atmosfera. Work-life balance.
  • Umowa o pracę na zastępstwo, pełny etat.