Gdański Urząd Pracy
Kadrowa
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0050
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie pracy biura, przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą zatrudnionych pracowników, dbanie o dobre imię firmy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: adaptacja nowych pracowników

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

biegłość w rozmowach telefonicznych, znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy