Młodszy Analityk ds. wynagrodzeń

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: MAW/176/ALE

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (8-16/ 9-17)
  • Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży IT
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Biegła znajomość programu MS Excel (mile widziane doświadczenie w codziennej pracy z programem)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii/ finansów
  • Umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń prowizyjnych
  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie dużych zbiorów danych
  • Codzienna praca w programie Microsoft Excel
  • Wsparcie innych działów w zakresie problemów związanych z wynagrodzeniami
  • Dbanie o dokładność i terminowość wykonywanych zadań

Numer ref.: MAW/176/ALE
Oferta dotyczy pracy tymczasowej