Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Jesteś osobą ambitną, która stawia na rozwój zawodowy i chce zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie? Poznaj nas bliżej! Zachęcamy do składania aplikacji! : )

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Linowiec/ k. Starogardu Gdańskiego
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników (ewidencja urlopów, zwolnień lekarskich, wystawianie zaświadczeń o zarobkach),
  • przygotowywanie, prowadzenie i archiwizacja pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym,
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
  • kontrola szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • wsparcie działu HR w innych projektach.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo - płacową pracowników - min. 2 lata - warunek konieczny,
  • praktycznej znajomości zagadnień płacowych i prawa pracy,
  • bardzo dobrej znajomości Ms Office, a w szczególności Ms Excel,
  • mile widziana znajomość Sage Symfonia, Płatnik i PPK,
  • umiejętności analitycznych i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dokładności, rzetelności i odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym szwedzkiej firmy, która jest jednym z czołowych dostawców wiązek kablowych
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • owocowe wtorki
Oprócz tego u nas możesz:
  • wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów
  • otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz
  • skorzystać z możliwości nauki języka angielskiego na platformie e-learningowej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 09 Września 2020

Specjalista ds. kadr, płac i administracji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i akt personalnych, Obsługę kadrowo-płacową pracowników i współpracowników, Rozliczanie i ewidencję czasu pracy,...

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

śląskie / Katowice

małopolskie / Kraków

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres zadań: Obsługa płacowa kilku spółek prawa handlowego – program Symfonia Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników Sporządzanie umów o pracę/wypowiedzeń/porozumień; Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy...

CUW Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa