Młodszy Specjalista ds. polityki wynagrodzeń i analiz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: MSP/049/TŁU

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca na pełny etat od stycznia/ lutego 2021
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki: Ekonomia, HR, Kadry/ płace
  • Doświadczenie w pracy biurowej - min. 1 rok, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Zadania:

  • Przygotowywanie i opracowywanie zestawień/ raportów ds. budżetu wynagrodzeń oraz poziomu zatrudnienia
  • Weryfikowanie efektywności programów wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu premiowania w firmie
  • Sporządzanie raportów i analiz z zakresu wynagrodzeń, świadczeń i etatów