Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. Kadr [rekrutacja online]

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną z różnymi formami zatrudnienia(m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków oraz rozwiązywaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, wprowadzanie danych do systemu HR etc.)
  • Wsparcie w sporządzaniu zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr
  • Kontakty z klientami oraz ich merytoryczne wsparcie, również w języku angielskim

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze administracji kadr (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 300 osób)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia