Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Płac [rekrutacja online]

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Przy wsparciu specjalisty będziesz miał/a szansę:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej pracowników
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej (w tym także na potrzeby GUS, PFRON, ZUS)
  • Kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników
  • Archiwizowanie dokumentów płacowych
  • Kontaktów z klientami, również w języku angielskim
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemami płacowymi (mile widziana znajomość SAP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę