Pracownik ds. kadrowo-płacowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/22/1664
OBOWIĄZKI:

NALICZANIE LIST PŁAC DLA PRACOWNIKÓW, PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH TJ. PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DO ZATRUDNIENIA, TWORZENIE UMÓW O PRACĘ, ZAKŁADANIE TECZEK OSOBOWYCH, NALICZANIE SKŁADEK ZUS I ZALICZEK NA PODATEK DOCHODOWY ZA PRACOWNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW, SPORZĄDZANIE I WYSYŁKA DEKLARACJI ZUS, PRZYGOTOWANIE RAPORTÓW I ZESTAWIEŃ DO GUS I PFRON, WYSTAWIENIE RACHUNKU DO UMOWY ZLECENIE, OBSŁUGA PROGRAMU KADROWO-PŁACOWEGO OPTIMA I SYMFONIA

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ KODEKSU PRACY, JEDNA ZMIANA 7:00-15:00 - OFERTA STAŻU SKIEROWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, W CELU OTRZYMANIA SKIEROWANIA NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM DORADCĄ KLIENTA 77 4827043

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu