Pracownik działu kadr i płac

Ogłoszenie numer: 5771613, z dnia 2021-10-08

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie działu kadr włącznie z zatrudnianiem cudzoziemców

Wymagania

  • minimum 2 lata praktyki w zawodzie
  • znajomość prawa pracy
  • wyższe wykształcenie
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • obsługa kadrowa minimum 100 pracowników
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży przemysłowej lub budowlanej
  • mile widziana obsługa programu ENOVA

Oferujemy

  • praca na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku