Pracownik działu kadr

Ogłoszenie numer: 4794240, z dnia 2021-06-16

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.

Miejsce pracy: pomorskie / Kobylnica

Opis stanowiska

  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS
  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności
  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich
  • rozliczanie wynagrodzeń obcokrajowców
  • rozliczanie kierowców
  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość programu Comarch Optima, Płatnik
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, elastyczność

Oferujemy

  • dogodny rodzaj umowy (o pracę/zlecenie)
  • możliwość szkoleń
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników