Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0599
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników. Prowadzenie akt osobowych. Naliczanie urlopów, rozliczanie czasu pracy. Sporządzanie list płac, naliczanie poszczególnych składników wynagrodzenia ZUS, GUS, PIT.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
Uprawnienia: obsługa programów płacowych. (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie