Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Specjalista do spraw kadr i płac
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/21/1257
OBOWIĄZKI:

praca biurowa, pomoc przy prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: Obsługa programu księgowego PŁATNIK
Uprawnienia: Obsługa programu ksiegowego OPTIMA

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 06 Grudnia 2021

Samodzielna Kadrowa

Jeżeli masz poczucie, że chciałabyś/chciałbyś pracować w firmie, która każdego dnia czyni coś dobrego dla swoich pacjentów, poszukujesz stabilnego zatrudnienia, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a codzienną realizację zadań wspiera zgrany,...

CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI

śląskie / Częstochowa

Więcej

Dodano: 02 Grudnia 2021

Specjalista ds. płac

Kluczowe obowiązki: Prowadzenie spraw z zakresu rozliczania wynagrodzeń i zasiłków pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych. Sporządzanie list płac. Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych ZUS i obsługa systemu...

Urząd Dozoru Technicznego

mazowieckie / Warszawa

Więcej

Dodano: 02 Grudnia 2021

Resource Management Analyst with French

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Fluent French and English General knowledge about IT (mainly Cloud and Infrastructure)...

Capgemini Service

opolskie / Opole

Więcej