Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/0019
OBOWIĄZKI:
praca biurowa, prowadzenie kadr i naliczanie płac klientów, praca w siedzibie Kancelarii oraz u klientów, prowadzenie samochodu służbowego, prowadzenie szkoleń i doradztwa u klienta, prowadzenie szkoleń i doradztwa dla klientów zagranicznych ( Dania, Norwegia, Anglia )
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie ekonomiczne, doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac min. 2 lata, obsługa programów kadrowo-płacowych, dobra znajomość prawa pracy, kwalifikacje bądź doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie