Specjalista do spraw kadr

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6546
OBOWIĄZKI:
Realizuje zgodną z przepisami prawa pracy politykę kadrową organizacji, w której jest zatrudniony. Prowadzenie dokumentacji kadrowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie