Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Pacyna
Numer: StPr/21/0600
OBOWIĄZKI:

Pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynowanie i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związnaych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę, ewidencja czasu pracy, kontrola uprawnień pracowniczych, tworzenie list płac oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

staż w ramach środków Algorytmu

Miejsce pracy:

Pacyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie