Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/22/1772
OBOWIĄZKI:
Współpraca z klientami, obsługa biura, przygotowywanie umów o pracę i świadectw pracy, prowadzenie akt pracowniczych, naliczanie list płac, sporządzanie dokumentacji do ZUS, obsługa programó kadrowo-płacowych WF-GANG i PŁATNIK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, komunikatywność, skrupulatność

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach