Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/20/0842
OBOWIĄZKI:

Oferta dla osób po 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Nisko. Prowadzenie dokumentacji kadrowej obsługa procesów związanychz zatrudnieniem i rozwiazywaniem umów o pracę, kontrola uprawnień pracowniczych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 409,15 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku