Specjalista do spraw kadr/stanowisko: specjalista do spraw kadr i administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie dokumentacji kadrowej, rekrutacji pracowników, w tym cudzoziemców,- rekrutacja, wsparcie zatrudnionych pracowników w firmie cudzoziemców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: JĘZYK UKRAIŃSKI
Uprawnienia: JĘZYK ROSYJSKI
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie