Specjalista do spraw płac i kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0556
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i prowadzeniem akt

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa programów płacowych Płatnik, Comarch Optima.
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie