Specjalista ds. HR

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje soki NFC, koncentraty soków, zaprawy, emulsje, barwniki, susze oraz aromaty naturalne z owoców i warzyw, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR, a także bardzo dobrze porusza się w obszarze obsługi kadrowo-płacowej.

Miejsce pracy: Kozietuły Nowe gm. Mogielnica
Twoją rolą będzie:
  • Realizacja i koordynacja projektów rozwojowych w obszarze miękkiego HR: rekrutacja, adaptacja nowych pracowników, szkolenia i rozwój kompetencji, oceny pracownicze, ścieżki karier, plany sukcesji, zarządzanie talentami, programy motywacyjne.
  • Organizacja i koordynacja procesów związanych ze szkoleniami i rozwojem pracowników oraz zarządzaniem wiedzą w firmie (koordynowanie programów praktyk, staży i udział w targach pracy).
  • Rozwój działań z obszaru employer branding - dbałość o markę pracodawcy na rynku pracy oraz wsparcie lokalnych inicjatyw z obszaru CSR m.in. organizacja spotkań integracyjnych dla całej firmy, dni otwarte w fabryce dla pracowników i rodzin.
  • Adaptowanie i wdrażanie standardów Grupy Doehler w obszarze miękkiego HR oraz komunikacja wewnętrzna.
  • Wsparcie w projektach zespołu kadr i płac (doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem).
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i urzędami w zakresie spraw pracowniczych w tym dotyczących opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie itp.
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • Min. 2-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej (system zmianowy/równoważny) – mile widziane.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi programu MS Office (w szczególności Excel).
  • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia).
  • Znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Praktycznej wiedzy z obszaru kadrowo-płacowego - mile widziane.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B1/B2) - mile widziane.
  • Komunikatywności, otwartości, kreatywności oraz umiejętności interpersonalnych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i dokładności.
  • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej uzyskania.
Co zyskasz dołączając do nas?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie na życie za symboliczne 1 zł oraz korzystne warunki dla członków rodziny
  • Prywatną opiekę medyczną za symboliczne 1 zł oraz korzystne warunki dla członków rodziny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych, w tym bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor.
  • Zadaniowy system czasu pracy
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Döhler sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Döhler sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@doehler.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 09 Września 2020

Specjalista ds. controllingu personalnego

Co będziesz robić: analizować oraz prezentować dane personalne, stany zatrudnienia, struktury płacowe, dane z obszaru wynagrodzeń dla Grupy Kapitałowej CCC, kontrolować koszty personalne na poziomie grupy, współpracować z innymi działami w...

CCC S.A.

dolnośląskie / Polkowice

HR Specialist with Czech / Hungarian

Twoje zadania: Organizacja i koordynacja procesu wdrożenia nowych pracowników Zapewnianie wysokiej jakości odpowiedzi na zapytania i prośby zgłaszane przez pracowników i menedżerów Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemach HR...

beeline Poland Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź

Więcej

Dodano: 06 Września 2020

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Przejmij odpowiedzialność za: zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej, prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie dokumentów dotyczących absencji, sporządzanie zestawień, raportów kadrowych i płacowych wg potrzeb,...

Hasco-Lek S.A.

dolnośląskie / Wrocław