Specjalista ds. HR

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji i współpraca z menadżerami w celu realizacji potrzeb rekrutacyjnych i wymagań biznesowych
  • Współpraca z menadżerami w obszarze zarządzania zespołem, zwiększenia zaangażowania i budowania efektywnych zespołów
  • Prowadzenie oraz koordynowanie procesów rekrutacyjnych, współpraca z uczelniami, szkołami, agencjami pracy
  • Koordynowanie procesu wdrażania i adaptacji nowych pracowników
  • Prowadzenie procesu oceny  pracowników
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją planu szkoleń, koordynacja i organizacja działań rozwojowych
  • Udział w projektach związanych z komunikacją i budowaniem wizerunku pracodawcy
  • Analiza wskaźników HR oraz ich raportowanie
  • Wyciąganie wniosków z analiz i proponowanie usprawnień i rozwiązań
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze HR tj. rekrutacja, szkolenia, onboarding pracowników, oceny okresowe, działania employer branding
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia
  • Umiejętność współpracy w zespole i kreowania partnerskich relacji
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, nastawienie na cel
  • Otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Mile widziana znajomość prawa pracy i procedur HR
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stała praca w stabilnej, rozwijającej się firmie o wielooddziałowej strukturze
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (1 umowa na okres próbny 3 miesięczny, kolejna umowa na czas określony lub nieokreślony)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Możliwość podnoszenia kompetencji
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)
  • Pakiet benefitów (dofinansowana karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, budżet szkoleniowy).
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.