Specjalista ds. kadr

Ogłoszenie numer: 4300995, z dnia 2021-03-24

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw osobowych pracowników podczas całego okresu zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Obsługa osób zatrudnianych na umowy cywilnoprawne, pisanie umów, aneksów, sporządzanie list obecności
  • Współpraca z ZUS, PUP, GUS
  • Wystawianie zaświadczeń do wskazanych podmiotów, w zakresie zatrudnienia i wynagrodzenia, wynikającego ze stosunku pracy i umowy zlecenia
  • Ewidencjonowanie i analiza godzin nadliczbowych oraz urlopów pracowników administracyjnych
  • Kontrola: (dyscypliny pracy, czasu pracy, badań okresowych itp.)
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych osobowych pracowników i zleceniobiorców zatrudnionych, w programie kadrowo płacowym.
  • Wykonywanie poleceń służbowych wydanych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowych
  • Sprawna obsługa MS Word, Excel oraz programu Płatnik
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności