Specjalista ds. kadr i administracji

TNS Sp. z o. o. na rynku krajowym i europejskim istnieje od 1989 roku. Na rynku polskim jesteśmy liderem w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań Specjalisty ds. kadr i administracji będzie należało:
  • administrowanie sprawami administracyjnymi;
  • przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy;
  • ewidencjonowanie urlopów i ich rozliczanie;
  • współpraca z NFZ w sprawie realizacji kart EKUZ;
  • przygotowywanie i analiza raportów w zakresie wykonywanych prac;
  • obsługa Płatnika;
  • ścisła współpraca z działem Płac;
  • prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • mile widziana znajomość procesów oddelegowania pracowników w ramach A1 do krajów UE.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kadr;
  • doświadczenia w zakresie administrowania aktami osobowymi;
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, prawa podatkowego, RODO i ubezpieczeń społecznych;
  • biegłej znajomości obsługi komputera (MS Office); obsługa Płatnika,
  • znajomość programu Symfonia Kadry-Płace;
  • samodzielności i zaangażowania w podejmowane zadania;
  • skrupulatności i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • sumienności, odpowiedzialności i rzetelności;
  • kreatywności i otwartości na zmiany;
  • zorientowania na rozwój i podnoszenia kwalifikacji;
  • mile języka niemieckiego;
  • mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku (zarządzenie HR,).
Wybranym Kandydatom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • kompleksowe wdrożenie do pracy;
  • pracę w proaktywnym i kreatywnym zespole ceniącym szczerość i dobrą atmosferę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji.