Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie numer: 4367619, z dnia 2021-03-24

SUPERSUM Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe poszukuje specjalisty ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Samodzielne obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia),
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych z rodzicielstwem
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, monitorowanie terminów szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, PPK oraz sprawozdań GUS
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych dotyczących działalności gospodarczej, sp. z o.o. i sp. komandytowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS, PPK
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Praktyczną znajomość modułu Kadry i Płace w programie Comarch ERP OPTIMA
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym zespołem
    profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z renomowanymi doradcami podatkowymi, radcami prawnymi i biegłymi rewidentami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze