Specjalista ds. kadr i płac

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SKP/051/ASA

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Stabilna praca na pełen etat od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 - 16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera oraz komfortowe warunki pracy
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Realny wpływ na rozwój działu
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowy parking

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w kompleksowym prowadzeniu kadr dla min 100 osób
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu Płatnik
  • Znajomość przepisów ustawy o PPK
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, systematyczność, terminowość

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników na podstawie umów o pracę i umów zlecenie
  • Weryfikacja poprawności danych oraz dokumentów kadrowych
  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniach, aneksów, świadectw pracy; nadzór na badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do/z ZUS; analiza przetworzenia tych dokumentów oraz ewentualna ich korekta
  • Współpraca w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, biurami komorniczymi, GUS, PFRON, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników dla celów ubezpieczenia społecznego)
  • Przygotowanie sprawozdań, deklaracji i innej niezbędnej dokumentacji (m.in. sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego)
  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa i ich implementacja w firmie
  • Merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy, podatków i przepisów ZUS