Specjalista ds. Kadr i Płac

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Dla jednego z naszych Klientów - potentata branży paliwowej i energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PC/KR/WS/09/2021/2021/9/68
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Dokładne i terminowe wprowadzanie danych do systemu płacowego zgodnie z ustalonymi metodami,
  • Dokładne i terminowe naliczanie wynagrodzeń (dla wszystkich rodzajów umów o pracę), a także realizacja kompleksowego procesu naliczania wynagrodzeń, czynności obejmują m.in.: przygotowywanie pasków płacowych, dokumentów przelewów gotówkowych, rozliczanie płac itp.,
  • W przypadku wykrycia jakiegokolwiek błędu terminowe wyjaśnienia i rozwiązania,
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych kalkulacji podatku dochodowego,
  • Przygotowywanie i przesyłanie danych do ZUS; miesięczne obliczenia potrąceń na ubezpieczenie zdrowotne,
  • Odpowiadanie na pytania i udzielanie porad menedżerom i pracownikom, przygotowywanie weryfikacji zatrudnienia itp,
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności: HR, Finanse, IT, Dział Prawny,
  • Zarządzanie archiwami dokumentów i dokumentacją płacową,
  • Zarządzanie zwolnieniami lekarskimi i dokumentacją zwolnień lekarskich,
  • Prowadzenie korespondencji z jednostkami samorządu terytorialnego: Urzędem Skarbowym, ZUS itp.,
  • Przygotowywanie danych i raportów do celów analityczno-audytowych oraz dla działu finansowego,
  • Przestrzeganie i przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prywatności danych, zasad i standardów HSSE,
  • Naliczanie potrąceń windykacyjnych,
  • Księgowość SAP,
  • Aktywny udział w kontrolach rządowych,
  • Zarządzanie przelewami wynagrodzeń,
  • Wspieranie i dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu, pomagając w rekrutacji nowych członków zespołu,
  • Zarządzanie PPK.
Czego oczekujemy?
  • Bardzo dobrego zrozumienia często zmieniających się przepisów prawnych i regulacji mających wpływ na płace,
  • Umiejętności praca na wielu różnych systemach informatycznych: system płacowy (SIMPLE), ZUS – Płatnik, Platforma ZUS – PUE, Excel, SAP, Systemy bankowe,
  • Nadzwyczajnej dbałość o szczegóły zapewniającej, że wszystkie audyty wewnętrzne i zewnętrzne są zgodne z politykami i regulacjami,
  • Nastawienia na ciągłe doskonalenie, szukanie sposobów na usprawnienie procesów i sposobów pracy,
  • Konieczności szkolenia i samodoskonalenia wiedzy specjalistycznej,
  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów własnej pracy,
  • Dobrego angielskiego,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Możliwości samodzielnego zarządzania własnym czasem i wieloma zadaniami jednocześnie przy napiętych terminach,
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • Podstawowej wiedza z zakresu finansów i/lub rachunkowości.
Co oferujemy?
  • Stabilną prace w profesjonalnym zespole,
  • Umowa o pracę,
  • Odpowiednie i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,
  • Prywatną opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.