Specjalista ds. kadr i płac

Dla naszego Partnera - międzynarodowego koncernu w dziedzinie inżynierii i budownictwa - poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
Czym będziesz się zajmować:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej związanej z nawiązaniem, zmianą i rozwiązaniem stosunku pracy dla pracowników, w tym cudzoziemców oraz osób delegowanych za granicę,
  • naliczanie wynagrodzeń i innych należności wynikających z obowiązujących przepisów, sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • rozliczanie, ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • prowadzenie ewidencji nieobecności, prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, kontrola urlopów wypoczynkowych,
  • kontrola badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  • wnioskowanie i uzyskiwanie dokumentów dla pracowników delegowanych za granicę: zaświadczeń A1 oraz kart EKUZ,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie deklaracji i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PFRON,
  • korespondencja z organami egzekucyjnymi, realizacja potrąceń zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • czynny udział w realizacji zadań związanych z PPK.
Czego oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe z zakresu kadr, księgowości lub finansów,
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu delegowania pracowników za granicę,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy,
  • dokładność i sumienność,
  • zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz gotowość do koordynowania pracy podległego zespołu w przyszłości.
Co możemy Ci zaoferować:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • rozwijająca praca w stałych godzinach,
  • praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • indywidualny plan wdrożenia na stanowisku,
  • rozwój zawodowy w kierunku liderskim m.in. dzięki szkoleniom wewnętrznym.
Twoja aplikacja będzie nieważna i Twoje dane nie będą przetwarzane, jeśli nie wysłałeś jej przez formularz H4H lub nie zamieściłeś w treści dokumentów aplikacyjnych obowiązującej obecnie zgody:

"Zgadzam się na przetwarzanie przesłanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wybrane stanowisko przez H4H Recruitment. " Dodatkowo, jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało rozpatrzone przez nas w kolejnych procesach rekrutacyjnych, wówczas umieść w swojej aplikacji kolejną "Zgadzam się na przetwarzanie przez H4H Recruitment moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez H4H Recruitment". Możesz sprawdzić losy swojej aplikacji, dokonać zmiany swoich danych oraz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: biuro@h4h.com.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 09 Września 2020

Specjalista ds. kadr, płac i administracji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i akt personalnych, Obsługę kadrowo-płacową pracowników i współpracowników, Rozliczanie i ewidencję czasu pracy,...

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

śląskie / Katowice

małopolskie / Kraków

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres zadań: Obsługa płacowa kilku spółek prawa handlowego – program Symfonia Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników Sporządzanie umów o pracę/wypowiedzeń/porozumień; Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy...

CUW Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa