Specjalista ds. kadr i płac

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów
Opis stanowiska:
  • pełna obsługa kadrowa wyznaczonego obszaru biznesowego – od zatrudnienia, przez wszelkie zmiany kadrowe po rozwiązanie umowy,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, dbałość o kompletność akt osobowych i zgodność z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi,
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych i sporządzanie listy płac,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, sprawozdań do GUS,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • praktyczna znajomość programu Symfonia, Płatnik, aplikacji PFRON, GUS,
  • znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego.
Idealny kandydat:
  • ma doświadczenie w delegowaniu pracowników za granicę,
  • ma doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców,
  • cechuje się wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi,
  • jest skrupulatny, samodzielny i odpowiedzialny,
  • potrafi pracować w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku,
  • jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań :)
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • szeroki program benefitów: opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie.