Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie numer: 7663569, z dnia 2022-11-04

Instynkt Creative Group Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Opis stanowiska

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilno- prawnych;
  • Sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS;
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych, skierowań na badania lekarskie, nadzór nad terminowym BHP i ewidencję czasu pracy;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym oraz sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych;
  • Wspieranie kadry zarządzającej w zakresie podejmowania kluczowych decyzji i bieżące doradztwo w sprawach pracowniczych;
  • Współuczestnictwo w procesie przeglądu wynagrodzeń i budżetowania;
  • Koordynacja procesu zatrudnienia cudzoziemców w Polsce ;
  • Wdrażanie i obsługa narzędzi wspomagających procesy HR;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych;

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w naliczaniu płac oraz w administrowaniu dokumentami kadrowo-płacowymi;
  • Praktyczna znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Mile widziana znajomość systemu Enova;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność oraz wielozadaniowość;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie;
  • Umowę o pracę (pełny wymiar czasu pracy);
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i udziału w ciekawych projektach;
  • Posiłki pracownicze;
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Świętokrzyska.