Specjalista ds. Kadr i Płac

Ogłoszenie numer: 5364023, z dnia 2021-09-01

RW DEKRET Biuro Rachunkowe

Jesteśmy biurem rachunkowym, od 15 lat świadczącym usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów gospodarczych.
Z uwagi na nie ustający rozwój naszej firmy poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie akt osobowych klientów biura rachunkowego,
  • naliczanie płac,
  • zgłoszenia/wyrejestrowania do ZUS spółek, ich wspólników oraz jednoosobowych przedsiębiorców, sporządzanie dokumentacji zasiłkowej ZUS,
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej,
  • obsługa programu Płatnik.

Wymagania

  • znajomość Prawa Pracy,
  • znajomość ZUS,
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Specjalisty ds Kadr i Płac,
  • praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.