Specjalista ds. Kadr i Płac

Poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby związać się z firmą z branży telekomunikacyjnej zlokalizowaną w Katowicach.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 5/06/2020/BN
Główne zadania:
  • samodzielnie prowadzić sprawy kadrowo-płacowe w średniej wielkości spółce w zgodzie z obowiązującym prawem
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac
  • doświadczenie w pracy z dedykowanym oprogramowaniem (znajomość Symfonii jest mile widziana)
  • doświadczenie w pracy z równoważnym czasem pracy
  • samodzielność i decyzyjność
Firma oferuje:
  • stabilne miejsce zatrudnienia
  • umowę na pełen etat
  • szkolenia i rozwój
  • dobrą atmosferę pracy
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.