Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie numer: 4381187, z dnia 2021-03-29

BIURO RACHUNKOWE RAZEM

Biuro rachunkowe.

Lokalizacja: Górczyn/Świerczewo

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Biuro rachunkowe pilnie poszukuje samodzielnego specjalistę do spraw kadr i płac.

  • do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac z różnych rodzajów umów (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne),
  • naliczenie zasiłków z tytułu Ubezpieczenia Społecznego, składek ZUS,
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, wystawianie PIT-ów,
  • obsługa dokumentacji pracowniczej,
  • współpraca z ZUS i US w zakresie wykonywanych czynności.

Wymagania

  • biegła znajomość przepisów płacowych, podatkowych, Prawa Pracy i ZUS,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu Płatnik oraz Gratyfikant (Insert),
  • umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze.