Specjalista ds. kadr z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta - dealera samochodów, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Błonie
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, inne absencje)
  • Przygotowywanie raportów i statystyk kadrowych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń,
  • Merytoryczne wsparcie dla podległych pracowników.
Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe na pokrewnych kierunkach (finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku: Specjalista ds. kadr lub podobnym
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. dobrym
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatkowych i prawa pracy
  • Otwartość, komunikatywność
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w powierzane zadania.
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Możliwość rozwoju w prężne rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosfera pracy.