Specjalista ds. kadr

Firma usługowa zatrudni

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • Praca z instytucjami kontrolnymi PIP, ZUS, PEFRON
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON (sodir)
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie akt osobowych
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Sporządzanie raportów kadrowo- płacowych
  • Współpraca z Pfronem, składanie wniosków o dotacje
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień z zakresu PEFRON (mile widziane)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych;
  • Doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym (mile widziana znajomość programu ENOVA)
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych (również pod presją czasu)
  • Doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 300 pracowników ( mile widziane )
Oferujemy:
  • Zatrudnienie - umowa o pracę
  • System premiowy
  • Duża samodzielność w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer stacjonarny, laptop, gsm.
  • Refundację kosztów zajęć sportowych, językowych, etc. firmowy parking
  • Systematyczne specjalistyczne szkolenia z zakresu kadr i pefron
  • Docelowo rozwój i awanas.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).