Specjalista ds. Kadr

Specjalista ds. Kadr APLIKUJ!
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami
  • Umowa o pracę z podstawą i premią zależną od realizacji celów
  • Bezpieczne warunki pracy w biurze
  • Karta Multisport i nielimitowany dostęp do wszystkich klubów fitness
  • Dostęp do programu kafeterii MyBenefit i karty Benefit Lunch
ZADANIA DO WYKONANIA:
  • samodzielna obsługa kadrowa pracowników i współpracowników (umowy zlecenia i B2B)
  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, porozumień itp.)
  • weryfikowanie rozliczanych godzin pracy zleceniobiorców oraz list płac naliczanych przez zewnętrznego dostawcę usługi
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie oraz o sprawny przepływ informacji związanych z procesem kadrowym
  • odpowiedzi na zapytania pracowników i współpracowników
  • udział w projektach dotyczących administracji personalnej
SZUKAMY KOGOŚ, KTO:
  • ma minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac
  • zna od strony praktycznej prawo pracy i obszar ubezpieczeń społecznych oraz ma szeroką wiedzę z zakresu administracji kadrowo-płacowej
  • wykorzystuje w codziennej pracy program Excel i potrafi za jego pomocą zweryfikować listy płac
  • myśli analitycznie i wyciąga trafne wnioski a do tego bardzo dobrze czuje się w kontakcie z innymi ludźmI
  • dobrze radzi sobie z presją czasu i bardzo dobrze organizuje sobie pracę a ponad to samodzielnie rozwiązuje problemy
  • zna system Teta Constellation