Specjalista ds. Kadr

Ogłoszenie numer: 4988978, z dnia 2021-07-16

KROPEK SPÓŁKA Z O.O. SP.K.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją pieczywa wraz z wyrobami cukierniczymi

Miejsce pracy: pomorskie / Zblewo

Opis stanowiska

PIEKARNIA CUKIERNIA KROPEK zatrudni Specjalistę ds. kadr

Zakres zadań:
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracowników (około 270 osób).
  • Obliczanie wynagrodzeń.
  • Prowadzenie dokumentów dotyczących ewidencjonowania czasu pracy, w tym urlopów, zwolnień lekarskich, .
  • Zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie osób uprawnionych do ubezpieczeń społecznych do ZUS - obsługa programu).
  • Obsługa programu komputerowego zajmującego się obsługą kadrową Pracodawcy oraz innych programów wymaganych do pracy na stanowisku pracy.
  • Sporządzanie sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty w dziale Kadr i Płac.
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z wykonywanym zakresem obowiązków.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w ugruntowanej firmie.