Specjalista ds. personalnych

Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i od ponad 20 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju. Z pasją, wiedzą, kompleksowo. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, szacunek i jakość. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy zajmującej się nie tylko architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym, ale także kompleksową obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób.

Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.

Miejsce pracy: Brzezna
Twoje zadania:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt osobowych pracowników,
  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę,
  • wystawianie skierowań na badania lekarskie,
  • wprowadzanie danych pracowników do systemu kadrowo – płacowego,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracowników technicznych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnianie procesów.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość zagadnień z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziana znajomość programu Optima lub innych programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność myślenia analitycznego, dokładność oraz terminowe wykonywanie zadań.
Oferujemy:
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne).