Specjalista ds. personalnych

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 142A
Opis stanowiska:
  • obsługa procesów kadrowo – administracyjnych w Spółce w szczególności przygotowywanie dokumentów dotyczących zatrudnienia, zmian warunków, i rozwiązania stosunku pracy
  • dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji pracowników (w tym prowadzenie akt osobowych) oraz danych w systemie kadrowo-płacowym
  • koordynowanie procesu naliczania wynagrodzeń przy współpracy z firmą outsourcingową
  • obsługa pakietu świadczeń pracowniczych w zakresie sportu, zdrowia, programów emerytalnych PPK itp.
  • sporządzenie raportów i analiz
  • udział w realizacji procesów rekrutacyjnych oraz współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi
  • współudział w realizacji ogólnofirmowych procesów HR m.in. szkolenia, rozmowy roczne, badanie 360 itp.
Wymagania:
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum średnie

  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa pracy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz budowania relacji personalnych

  • wyskoki poziom zdolności organizacyjnych

  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie HR, ekonomii lub pokrewne

Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, bony świąteczne, naukę języka angielskiego z e-tutorem
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy