Specjalista ds. Personalnych

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Miejsce pracy: Mielec
Zadania:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, badania lekarskie)
  • Prowadzenie oraz rozliczanie czasu pracy wybranej grupy pracowników
  • Bieżąca obsługa pracowników
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Personalnym
  • Dobra znajomość przepisów Prawa Pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego(mile widziana)
  • Dokładność i pełne zaangażowanie w realizację zadań
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)