Specjalista ds. Płac i Zatrudnienia

Ogłoszenie numer: 4630332, z dnia 2021-05-20

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe od 1945 roku poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • sporządzanie list płac oraz kontrola przyjmowanej dokumentacji płacowej
  • naliczanie i odprowadzanie należnych podatków, składek ZUS i składek na ubezpieczenia zdrowotne.
  • prowadzenie dokumentacji płacowo-kadrowej
  • sporządzanie deklaracji podatkowych od osób fizycznych
  • obsługa programu PŁATNIK (sporządzanie deklaracji ZUS DRA itp.)
  • sporządzanie rozdzielnika płac kosztowego
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach i ZUS RP-7

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata (mile widziana obsługa programu płacowego Comarch OPTiMA);
  • komunikatywność, sumienność i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej i dużym potencjale rozwojowym;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.