Specjalista ds. płac

Ogłoszenie numer: 6042729, z dnia 2021-11-26

INTROL S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest podmiotem dominującym w stosunku do Grupy Kapitałowej INTROL.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Działu Personalnego:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 5 lata;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Xpertis, Symfonia;
  • Znajomość programu Płatnik.

Oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju, narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 27 Listopada 2021

Specjalista / Specjalistka ds. Płac [rekrutacja online]

Zakres obowiązków: Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS Sporządzanie...

Contract Administration Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Payroll Senior Specialist - customer care SME

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. Remote work from Poland only What do you need to start? Fluent English and very good communication skills 2-3 years’ experience on individual position within...

Capgemini Polska Sp. z o.o.

małopolskie / Any Poland Based

Reward to Pay Specialist

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? 3-4 years’ experience on individual position within end2end Payroll area and proficiency in using SAP payroll Fluent English and Good...

Capgemini Service

małopolskie / Kraków