Specjalista ds. Rekrutacji i Badań Kompetencyjnych

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Poczta Polska S.A.

     poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PKL/2021
U nas zyskasz:
  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • możliwość udziału w dużych projektach strategicznych w dużej organizacji o złożonej strukturze,
  • wpływ na kształtowanie wizerunku największego pracodawcy w Polsce,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Skontaktuj się z nami, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze HR, związanego z rekrutacją pracowników i budowaniem pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu sesji AC/DC (mile widziane),
  • znasz pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym, a w szczególności programu Excel,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z systemem ATS,
  • posiadasz doświadczenie i praktyczną wiedzę w zakresie przepisów dotyczących legalizacji pracy i pobytu oraz zatrudnienia cudzoziemców w Polsce (mile widziane),
  • znasz trendy zachodzące na rynku pracy oraz posiadasz wiedzę praktyczną z zakresu narzędzi rekrutacyjnych,
  • potrafisz prowadzić wiele różnych projektów równocześnie,
  • potrafisz wykorzystywać media społecznościowe w obszarze rekrutacji i budowania wizerunku Spółki jako pracodawcy,
  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • posiadasz otwartość na nowe doświadczenia zawodowe.
Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • planowanie, organizowanie i monitorowanie rekrutacji w ramach projektów strategicznych i ogólnopolskich,
  • bieżące monitorowanie rynku pracy,
  • kształtowanie wizerunku Spółki jako pracodawcy na rynku pracy,
  • udział w tworzeniu procedur oraz standardu rekrutacji w Spółce,
  • sporządzanie analiz HR na bieżące potrzeby działu,
  • planowanie budżetu działu i monitoring wykonania w ramach realizowanych zadań,
  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • zarządzanie metodami pozyskiwania kandydatów, w tym zakup i administracja platform rekrutacyjnych,
  • tworzenie i zakup narzędzi rekrutacyjnych, doradztwo i nadzór w zakresie ich stosowania.

Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 04 Maja 2021

Specjalista ds. organizacji pracy (usługi porządkowe - sprzątanie)

Twoje zadania: poprzez pracę w terenie kompleksowe zarządzanie usługą utrzymania czystości i nadzór nad prawidłową realizacją umowy, zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu, utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami...

AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI

mazowieckie / Warszawa

Więcej

Dodano: 03 Maja 2021

Specjalista ds. HR

Główne zadania: aktywne mobilne poszukiwanie Partnerów Biznesowych poszukiwanie nowych źródeł dotarcia do potencjalnych Partnerów Biznesowych; tworzenie i publikowanie ogłoszeń z ofertami pracy; samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych...

For Energy Sp. z o.o.

śląskie / Częstochowa