Specjalista ds. Rozliczania i Planowania Czasu Pracy

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Za co będziesz odpowiedzialny?
  • Planowanie czasu pracy, sporządzanie harmonogramów, zgodnie z przepisami prawa pracy pracowników produkcyjnych świadczących pracę w podstawowym, równoważnym systemie czasu pracy (ok. 400 pracowników)
  • Stały kontakt z pracownikami
  • Bieżące monitorowanie danych w systemie RCP dotyczących czasu pracy oraz jego rozliczanie
  • Rozliczanie czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • Stała praca nad wzrostem wydajności organizacji poprzez proponowanie najbardziej efektywnych, nowoczesnych rozwiązań dotyczących planowania i rozliczania czasu pracy
  • Współpraca z Menadżerami i Działem HR w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy
  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych dotyczących czasu pracy
  • Bieżące monitorowanie przekroczeń wynikających z przepisów Kodeksu pracy i Regulaminu pracy
  • Budowanie świadomości i wiedzy pracowników na temat planowania i rozliczania czasu pracy
  • Aktywne poszukiwanie możliwości i rekomendowanie rozwiązań w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy w celu znajdywania usprawnień
Oczekiwania:
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy z obszaru regulacji ustawowych dla czasu pracy w różnych systemach
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe OpenLife
  • Elastyczny czas pracy
  • Pyszna kawa i herbata

Podobne ogłoszenia:

Dodano: 31 Lipca 2021

Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy w zakresie umów o pracę i umów cywilnoprawnych. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (teczki personalne). Sporządzanie i...

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Więcej

Dodano: 30 Lipca 2021

Młodszy Inspektor ds. Rozliczania Czasu Pracy w Wydziale Kadr i Płac, Referacie Rozliczania Czasu Pracy

Zadania: Zapewnienie prawidłowego procesu planowania, ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy w Straży Miejskiej m. st. Warszawy, w tym: prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników Straży Miejskiej; w tym obsługa systemu kadrowego...

Straż Miejska m.st. Warszawy

mazowieckie / Warszawa

Specjalista ds. Kadr

prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.) nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich, ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień...

Erontrans Sp. z o.o.

pomorskie / Pruszcz Gdański