Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa pełnego procesu zatrudnienia pracowników w tym: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy
  • Nadzór na prawidłowością harmonogramów czasu pracy oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy, weryfikacja poprawności dostarczonych danych
  • Przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia cudzoziemców z zachowaniem odpowiednich terminów
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP
Wymagania
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców
  • Doświadczenie w układaniu grafików i harmonogramów pracy
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego enova365 oraz programu Płatnik
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
  • Karta multisport
  • Szkolenia i kursy
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Stabilny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Imprezy i spotkania integracyjne
  • Sekcja sportowa
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci