Specjalista / Specjalistka ds. Płac [rekrutacja online]

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne
  • Kontakt z klientami (głównie mailowy i telefoniczny)

Wymagania:

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę